Ляльки стали моделями нової колекції Nadya Dzyak

Виключно гарний, надзвичайно розумний підкаже тобі те, що потрібно саме в цей момент, саме в цьому місці.


Життя неповторна - живи на повну!


Двоколірний металевий корпус із дзеркальною окантовкою. Закруглені кути і ергономічні форми - цей смартфон створений повторювати контури твоєї руки і забезпечувати максимальний комфорт. Цілісна задня панель має вигнуту поверхню, що стала візитною карткою легендарних смартфонів серії HTC One.


Зі смартфоном HTC One M9 можливості персоналізації пристрою виходять на принципово новий рівень. Додаток HTC «Тема» дозволяє оформити робочі екрани по-своєму - використовуй улюблені фотографії і картинки з онлайн-ресурсів. Міняй форму і розмір іконок, мелодій і навіть шпалери - тепер все в твоїх руках!


Основна камера 20 МП і фронтальна камера з технологією HTC UltraPixel ™ дозволять тобі контролювати знімальний процес «від» і «до». Потужні інструменти з HTC Eye Experience дозволять тобі знімати двома камерами одночасно, робити Селфі за допомогою голосових команд, ще до моменту зйомки - в процесі візування - використовувати фільтри для ретуші і багато іншого. А додаток Zoe дозволить монтувати відеоролики, комбінуючи свої матеріали з фотографіями і відео, знятими друзями.

Насолоджуйся приголомшливими фото - з будь-якою камерою HTC One M9.

Смартфон HTC One M9 створювався у співпраці з лабораторією Dolby, завдяки якому тепер ти будеш чути об'ємний звук - як у справжньому кінотеатрі. HTC BoomSound ™ з Dolby Audio прекрасно справляється з музикою будь-якої складності і будь-якого жанру - йому під силу навіть багатоканальні треки з YouTube.

Твої гри і фільми звучать приголомшливо як через вбудовані динаміки, так і в навушниках. Такого ти ще не чув! Джерело: http://htc.com/